“Mansards” izdod Ingas Gailes stāstus “Piena ceļi”

Inga Gaile spilgti pieteikusi sevi kā dzejniece un divu romānu autore, taču viņas stāstu krājumu esam gaidījuši jau kopš 2012. gada “Prozas lasījumiem”, kad Inga saņēma festivāla galveno balvu. Ingas Gailes jaunā grāmata “Piena ceļi” piedāvā astoņus ļoti personiskus stāstus, no jauna apliecinot, kādēļ Ingu Gaili saucam par asprātīgu, tiešu un atklātu.

Inga Gaile lasītāju un kritiķu uzmanību pievērsa kā dzejniece (līdz šim izdoti pieci krājumi, to vidū “Migla” / 2012 un “Lieldienas” / 2018, kā arī krājums bērniem “Vai otrā grupa mani dzird?” / 2014), taču viņa ar panākumiem darbojas arī prozā (romāni “Stikli” / 2016 sērijā “Mēs. Latvija, XX gadsimts” un “Neredzamie” / 2018), dramaturģijā (lugas “Āda” / 2011, “Mūsu Silvija debesīs” / 2013, “Trauki” / 2014 u.c.) un režijā, ir “Sieviešu stendapa” izveidotāja un dalībniece. 2012. gadā saņēmusi festivāla “Prozas lasījumi” galveno balvu.

   Krājumā “Piena ceļi” apkopotie stāsti tapuši desmit gadu laikā. Tajos piedalās Mirū, Marija, Saule, Tauriņcilvēks, Jēzus, Pēteris, Kaspičs, Viņš Pats un visādi citi varoņi. Pat daži vīrieši.

   Stāstu krājumu, kura dizainu veidojuši Sandijs Ruļuks un Zigmunds Lapsa, meklē pie izdevēja apgādā “Mansards” Alberta ielā 11 vai e-veikalā https://www.apgadsmansards.lv/lv/book/561/piena-celji/ piegāde ar “Omniva” bez maksas! Jaunākā grāmata meklējama grāmatnīcās un bibliotēkās visā Latvijā.

Atpakaļ pie jaunumiem