Jauns latviešu autores romāns

Rīga, 2000. gads. Mūžīgie bērni – paaudze, kas piedzīvojusi gadsimtu miju un mēģina pielāgoties aizvien jauniem apstākļiem, kuros pat viņu vecāki un padomdevēji jūtas pazaudējušies. Hierarhijas brūk un jūk, un veidojas jaunas. Viss ir tikai mūsu pašu rokās, un pasaule ir jāpadara labāka tieši šobrīd! – tā ir liela brīvība un arī milzīga atbildība, kad esi kaut kur pa vidu starp pusaudzi un pieaugušo. Autore Iveta Troalika dzimusi 1983. gadā, un arī viņas vēlīnie pusaudzes gadi aizvadīti gadsimtu mijā. Iveta beigusi Latvijas Universitātes Filozofijas fakultāti un jau gandrīz 20 gadus ir žurnāliste. “Tūlīt paliks labāk” ir viņas pirmais romāns.

Kā žurnāliste ikdienā Iveta Troalika raksta par pusaudžu psiholoģiju un attiecībām ar vecākiem, sievietes veselību, ģimenes un paaudžu attiecībām, atklājot personību padomus un arī stipros stāstus. Ivetas Troalikas debijas romānā mūžīgie bērni izdzīvos. Viņi slēps savus zilumus un meklēs brīžus, kuros satikties. Apjukušajā pasaulē viņus vadīs nevis pieaugušā atbalsts, bet izdzīvošanas instinkts un nezūdoša cerība, ka tūlīt paliks labāk.

 

Romāns “Tūlīt paliks labāk” no 2021. gada 1. novembra meklējams pie izdevēja Apgādā “Mansards” (saite uz e-veikalu), grāmatnīcās un bibliotēkās. 

Atpakaļ pie jaunumiem