Stalkers Izpārdots

Autors
Lārss Keplers
Izdevējs
Apgāds Mansards
Gads
2019
Dizains
Arvis Austrums
ISBN
978-9934-585-11-1
Lappušu skaits
585
Iesējums
cietie vāki
Sērija
Mansards detektīvi
Tulkotājs
Māris Tīts
Izmēri
220x150

Grāmata nav pārdošanā!

Par grāmatu

“Stalkers” ir piektā sērijas grāmata ar dinamiskām nodaļām, savstarpēji saistītu, spraigu sižeta līniju un dramatisku kulmināciju. Tas viss piestāv Jonam Linnam, kuram vajadzētu būt mirušam, ņemot vērā ceturtās sērijas grāmatas “Smilšuvīrs” finālu. Lārss Keplers (Lars Kepler) ir pseidonīms laulātajam pārim - Aleksandrai un Aleksandram – Alexandra Coelho Ahndoril (1966) un Alexander Ahndoril (1967). Viņu grāmatas par izmeklētāju Jonu Linnu iznākušas jau vairāk nekā 14 miljonos eksemplāru 40 valodās, un rakstnieku pāris ir Zviedrijas mūsdienu veiksmīgākie autori.

Zviedrijas Valsts kriminālpolicijai tiek nosūtīta saite uz nelielu videofailu. Kāds to uzņēmis, stāvot dārzā pie mājas, caur logu slepus filmējot sievieti. Nākamajā dienā viņa tiek atrasta nežēlīgi noslepkavota.

Policija saņem jaunu filmu, bet arī šo sievieti nav iespējams identificēt, pirms tiek atrasts līķis. Vīrs, kurš atgriežas no komandējuma un viņu ierauga, ir tik satriekts, ka iztīra visu māju un nogulda viņu gultā. Varbūt viņš ir redzējis ko tādu, kas palīdzētu izmeklēšanā, bet akūtais šoka stāvoklis liedz policijai viņu nopratināt. Psihiatrs Ēriks Marija Barks, ar kuru Jona Linna strādāja iepriekš (“Hipnotizētājā”), tiek pieaicināts, lai atrastu šķietami nesatricināmo sadistu – slepkavu. Bet ko slēpj izcilais psihiatrs, un, kādēļ viņu sāk uztraukt pirms vairākiem gadiem, šķietami veiksmīgi atrisināts noziegums?

Atceroties, ka tā tomēr ir izcila literatūra, kura atļauj sekot nozieguma atklāšanai, izmantojot lielu emocionālo iesaistīšanos, nelasiet šo romānu mājās ar lieliem logiem, kas atklāj jūsu personisko telpu, un, kurus nav iespējams aizklāt, iestājoties tumsai. Turiet slēgtus savus dārza vārtiņus un mājas durvis.

Kad lampas ir iedegtas, stalkers tevi redz no ārpuses, bet, tās izslēdzot, tu neredzi, vai stalkers jau ir ienācis iekšā. Aizslēdz durvis, aizvelc aizkarus — kriminālromānu meistars Lārss Keplers ir atgriezies ar jaunu grāvēju.

Mēs iesakām

Purvs

Arnaldur Indridason