Lielā putnu grāmata Izpārdots

Autors
Juvals Zommers
Izdevējs
Apgāds Mansards
Gads
2019
Dizains
Yuval Zommer
ISBN
978-3394-8771-7-9
Lappušu skaits
64
Iesējums
cietie vāki
Tulkotājs
Laura Romanovska
Izmēri
230x350

Grāmata nav pārdošanā!

Par grāmatu

Apgādā izpārdots, bet grāmatnīcās "Jānis Roze" pārdesmit gribētāji noteikti iegūs savu eksemplāru! 

Jaunā grāmata jau pazīstamajā un iemīļotajā “lielo grāmatu sērijā” iepazīstina ar krāšņiem, vareniem un smieklīgiem putniem no visas pasaules.  Mākslinieks Juvals Zommers (Yuval Zommer) ar iemīļotām ilustrācijām atklāj atbildes uz jautājumiem – kādēļ flamingo ir rozā? vai papagailis var runāt? – un daudzus citus. Latviešu lasītājiem par prieku grāmatā mājo arī baltā cielava – Latvijas nacionālais putns. Grāmatu tulkojusi Laura Romanovska.

                “Lielā putnu grāmata” savus pirmos lasītājus iekaro vairākās valstīs vienlaicīgi, tostarp jau tradicionāli vieni no pirmajiem ir “lielo grāmatu sērijas” fani Latvijā. Līdz šim “Mansards” izdevis “Lielo sīkbūtņu grāmatu” (ar papildlaidienu!) un “Lielo ūdeņu grāmatu”. Abi šie izdevumi saņēmuši neskaitāmas balvas, tostarp abām grāmatām Zelta medaļu piešķīrušas mammas Lielbritānijā, bet skolotāji savu “The Teachers’ Book Award 2018” pasnieguši “Lielajai ūdeņu grāmatai”. “Lielo grāmatu sēriju”, ko ilustrējis Juvals Zommers, bērni lasa visā pasaulē no 4 līdz 12 gadu vecumam. Latvijā tās iesaka mammas – grāmatu blogeres, iekļaujot bērnam vajadzīgo un mīļāko grāmatu sarakstos.

                Jaunās grāmatas ievadā atklāsies dažādas putnu dzimtas kopīgā ģimenes kokā un padomi par to, kā jāuzvedas putnu vērotājam. Putnu eksperti sagatavojuši stāstu par gājputniem, nelidojošajiem putniem un citiem, bet ne tikai – daudz un aizraujošu faktu būs arī par putnu ligzdām, olām, knābjiem un ēšanu, par pilsētas putniem un spārnotajiem, kas var dzīvot dārzā. Grāmatas veidotāji lappusēs paslēpuši arī 15 olas, bet grāmatas izskaņā atklās putnu vārdnīcu un rādītāju, pēc kura putnus atrast krāšņajās lappusēs.

                “Lielā putnu grāmata”, tāpat kā visas iepriekšējās “lielās grāmatas”, ir tiešām liela –23,5x35 cm izmērā, cietos vākos un krāšņa.

Mēs iesakām