Smilšuvīrs Pieprasīta grāmata

Autors
Lārss Keplers
Izdevējs
Apgāds Mansards
Gads
2019
Dizains
Māris Garjānis
ISBN
978-9934-585-02-9
Lappušu skaits
500
Iesējums
cietie vāki
Sērija
Mansards detektīvi
Tulkotājs
Māris Tīts
Izmēri
150x220
15,90 € Ielikt grozā

Par grāmatu

Vēlu naktī Mikaels tiek atrasts ejam pa sliežu ceļu uz dzelzceļa tilta ārpus Stokholmas. Viņa džinsi ir stīvi no sažuvušām asinīm, no apakšdelma plūst karstas asinis, līst lejup gar plaukstu un pil no pirkstu galiem. Mikaels un viņa māsa pazuduši pirms trīspadsmit gadiem un pasludināti par mirušiem. Sarunā ar policiju viņš atklāj, ka aizbēdzis no kāda Smilšuvīra un viņa māsa joprojām esot dzīva.

Līdz šim Jona Linna bija uzskatījis, ka Mikaels kļuvis par upuri bēdīgi slavenajam sērijveida slepkavam Jurekam Valteram, kura rūpīgi izplānotajā noziegumu shēmā savulaik iejaucās Jona Linna un kurš uz mūžu ieslodzīts stingra režīma psihiatriskajā slimnīcā.

Lai atrisinātu senos notikumus un atrastu Mikaela māsu, kā arī lai noskaidrotu, kādu lomu noziegumā spēlē Jureks Valters, lieta tiek atvērta no jauna. Briesmas ir nenovēršamas, un kādam nepieciešams nokļūt sērijveida slepkavam zem ādas un viņa prātā, turklāt ļoti steidzami, pirms nav par vēlu. Psihiatriskajā klīnikā slepeni tiek iesūtīta Jonas sabiedrotā — Sāga Bauere...

Ar katru nākamo sērijas grāmatu Jona Linna kļūst par tādu grāmatas varoni, par kuru jūs vēlēsieties uzzināt aizvien vairāk. Šis ir sērijas ceturtais romāns – grāmata, kura neļaus izslēgt naktslampiņu.

 Sērija, kuras 3 daļas jau esam izdevuši, sasniegusi starptautisku slavu – 13 miljonu grāmatu 40 valodās.  Autoru pāris ar pseidonīmu – Lars Kepler ir populārākie autori Zviedrijā. 

“ “Smilšuvīrs” ir jaunākais skandināvu trilleris, kuru jums nepieciešams izlasīt tieši tagad. Neatkarīgi no tā, kas jūs esat, ir dažas grāmatas, kuras vajadzētu lasīt tikai dienasgaismas drošībā. Šā saraksta augšpusē noteikti jābūt Keplera starptautiskajam bestselleram “Smilšuvīrs”.” – PARADE (ASV)

“”Smilšuvīrs” tāpat kā pārējās Keplera grāmatas ir biedējošas kā elle. Nordic Noir žanra faniem šīs grāmatas būs lielisks papildinājums. Lasītājiem, kas vēlas saprast par ko ir tāds satraukums, “Smilšuvīrs” ir lielisks iemesls, kur to sākt darīt.” –SIGNATURE (ASV)

Mēs iesakām