Lielā ūdeņu grāmata Izpārdots!

Autors
Juvals Zommers
Izdevējs
Apgāds Mansards
Gads
2018
Dizains
Yuval Zommer
ISBN
978-9934-12-196-8
Lappušu skaits
64
Iesējums
cietie vāki
Tulkotājs
Laura Romanovska
Izmēri
230x350

Grāmata nav pārdošanā!

Par grāmatu

Pēc “Lielās sīkbūtņu grāmatas” panākumiem pasaulē un Latvijā sērijas turpinājumā iznāk “Lielā ūdeņu grāmata”. Līdzās faktiem, kas jāzina jaunajam pētniekam, Juvala Zommera ilustrācijas atdzīvina dzīles ar slīdīgiem, spīdīgiem, spēcīgiem un pārsteidzošiem ūdeņu iemītniekiem no visas plašās pasaules. Grāmatas ūdeņu eksperte Barbara Teilore, no angļu valodas tulkojusi Laura Romanovska.

Kāpēc krabis skrien sāniski? Vai medūza ir no želejas? Kāpēc pingvīni nesasalst? Atver grāmatu un noskaidro atbildes uz šiem un daudziem citiem ūdens dzīļu jautājumiem vai spēlē paslēpes, meklējot īpašo zivtiņu.

Juvals Zommers (Yuval Zommer) ar lielo grāmatu sēriju – līdz šim latviski iznākusi “Lielā sīkbūtnu grāmata” – izpelnījies bērnu un pieaugušo simpātijas visā pasaulē. Juvals Zommers tiek nominēts bērnu grāmatu konkursos un saņem balvas, rīko meistardarbnīcas kopā ar bērniem, māca viņiem zīmēt un krāsot, kā arī stāsta, kas notiek ar dzīvo būtni uz zemes, ūdenī, gaisā. Jaunajā grāmatā izlasāmi neskaitāmi fakti par dažādu ūdens dzīvnieku ēšanas, medīšanas un izdzīvošanas paradumiem. Tajā ietverta ūdens dzīļu vārdnīca un rādītājs.

Šoreiz “Lielā ūdeņu grāmata” iznāk reizē ar angļu valodas izdevumu Lielbritānijā, tādēļ apgāda “Mansards” izdotais latviešu izdevums ir viens no pirmajiem pasaulē. 

Mēs iesakām