Paganīni līgums

Autors
Lārss Keplers
Izdevējs
Apgāds Mansards
Gads
2017
Dizains
Māris Garjānis
ISBN
978-9934-12-178-4
Lappušu skaits
550
Iesējums
cietie vāki
Sērija
Mansards detektīvi
Tulkotājs
Jānis Rozenbergs, Ieva Pudure
Izmēri
150x224x35

Grāmata nav pārdošanā!

Par grāmatu

Vasaras naktī policija uz jahtas, kas pamesta dreifē Stokholmas arhipelāgā, atrod mirušu jaunu sievieti. Sāļais ūdens plaušās liecina, ka viņa ir noslīkusi, tikmēr viņas drēbes ir pilnīgi sausas. Nākamajā dienā kāds augsta ranga ierēdnis tiek atrasts pakāries savā pilnīgi tukšajā dzīvoklī. Ja tā bija pašnāvība, uz kā viņš pakāpās? Kamēr Jona Linna šķetina savstarpēji it kā nesaistītos notikumus, lasītājs soli pa solim, brīžiem virtuozos lēcienos, ierauga arvien plašāku panorāmu. Romāna notikumi tā izskaņā iepeldēs arī Rīgas jūras līcī.

"Paganīni līgums" ir dzidra skandināvu noir pērle.

Lārss Keplers (Lars Kepler) ir Zviedrijā dzīvojoša rakstnieku pāra (Alexandra Coelho Ahndoril (1966) un Alexander Ahndoril (1967) — pseidonīms. Kopš 2009. gada viņu grāmatas par izmeklētāju Jonu Linnu iznākušas vairāk nekā 10 miljonos eksemplāru 40 valodās, un rakstnieku pāris ir Zviedrijas mūsdienu veiksmīgākie autori, kuri Skandināvijas grāmatu pārdošanas virsotnē katru gadu mērojas spēkiem ar norvēģi Jū Nesbē. Tiem, kuriem patīk Nesbē, nešaubīgi patiks arī Keplers.


"Paganīni līgums" ir otrais romāns inspektora Jona Linnas piedzīvojumu sērijā. “Mansards” izdevis arī sērijas pirmo romānu “Hipnotizētājs”.

Mēs iesakām

Purvs

Arnaldur Indridason