Ielu muzikanta dienasgrāmata Izpārdots

jeb daļēji nopietns 21. gs. klaidoņa ikdienas atspoguļojums cauri astoņām Eiropas valstīm un ne tikai

Autors
Harijs Vagrants
Izdevējs
Apgāds Mansards
Gads
2017
Dizains
Māris Garjanis; vāka foto : junjala
ISBN
978-9934-12-173-9
Lappušu skaits
328
Iesējums
mīkstie vāki
Izmēri
130x185

Grāmata nav pārdošanā!

Par grāmatu

"Lai ceļotu tālu un ilgi, nepieciešams daudz kas. Piemēram, kārtīga mugursoma. Bikses. Uzņēmība. Bezrūpīgs un drusku vieglprātīgs noskaņojums. Karte... Nē, ceļot var arī bez kartes. Taču pats svarīgākais — nauda nav vajadzīga. Par naudu vienkārši nevajag domāt.
Tieši par to stāsta Harijs Vagrants — kā ceļot tālu un ilgi, bezrūpīgi, ar mugursomu, bet bez naudas."— Guntis Berelis

Reizēm, iestrēgstot ikdienas rutīnā, mēdz piemeklēt sajūta, ka varētu vienkārši piecirst kāju, pateikt: "Eh!" un aizlidot. Harijam tas ir izdevies, un ne vienu reizi vien — sekot ceļam, brīvībai, domubiedru un dvēseles brāļu un māsu kopībai šeit un plašajā Eiropā. Ielu muzikanta ceļojumos piedzīvotais ne vienmēr ir garda medusmaize, gadās arī pa kādai rūgtai garozai. Bet kur gan bez tām? Uzdrošinos teikt, ka pēc pāris šo piezīmju izlasīšanas arī jūs steigsieties atrast kādu kartona plāksni, uzskrīpāt uz tās PL un doties ceļā. Kaut vai tikai domās. Un tieši tur jau arī viss sākas! — Toms Treibergs

Harijs Vagrants (īstajā uzvārdā Kadiķis) ir ceļotājs, mūziķis un publicists. Beidzis Teoloģijas fakultāti, aizrāvies ar dažādu netradicionālu mūzikas instrumentu spēli. Hariju biedē rutīna un šķiet svarīgi atklāt Dzīves Patiesību. To, kas mīt aiz vārdiem un mentālām konstrukcijām.
Mazbudžeta ceļošana ir Harija aizraušanās un reizē mēģinājums transcendēt pašam sevi.

Ko raksta lasītāji? https://www.goodreads.com/book/show/35491823-ielu-muzikanta-dienasgr-mata?from_search=true

Grāmatu blogā : http://naktsskapitis.blogspot.com/2017/07/ielu-muzikanta-dienasgramata-h-vagrants.html

Grāmatas apskats - autore Ilona Balode - Ūdre http://www.delfi.lv/kultura/news/books/hipiju-laikmets-nav-miris-gramatas-ielu-muzikanta-dienasgramata-apskats.d?id=49099295

 "Kādreiz tik ļoti gribas aizplūst un iztecēt, ieskatīties paralēlajās realitātēs, sajusties kā kosmosa sastāvdaļai, kā OM skaņai visa beigās un sākumā, būt vienotam ar pasauli un ticēt, ka visi cilvēki var būt brāļi, māsas un uz zemes reiz valdīs taisnprātība, bet tad uz galvas uzkakā balodis un realitāte atsauc atpakaļ."

Recenzija SATORI. Autore Ieva Viese- Vigula http://satori.lv/article/lai-slaveti-kafijas-automati

"Pēc žanra grāmatu būtu visatbilstošāk raksturot kā ceļa stāstu, tomēr stāstnieka publiskais tēls rosina to vērtēt nevis kā literatūras faktu, bet gan kā daļu no plašākas autora performances. Grāmatas autors Harijs Vagrants, īstajā uzvārdā Kadiķis, ir jauns un enerģisks vīrietis, tomēr viņa izskatā manāma līdzība ar ceļinieku, kas klaiņojis cauri laikiem un telpām kopš tikpat dziļas senatnes kā izvēlētais pseidonīms ar anglofranču, ģermāņu un senskandināvu saknēm."

Mēs iesakām