Kā rekrutēt veiksmīgāk

Personāla atlases mārketings

Autors
Inga Daliba
Izdevējs
Apgāds Mansards
Gads
2017
Dizains
Māris Garjānis
ISBN
978-9934-12-167-8
Lappušu skaits
158
Iesējums
mīkstie vāki ar atloku
Izmēri
132x153
8,90 € Ielikt grozā

Par grāmatu

“Pasaules pieredze ir noderīga, lai varētu globāli paraudzīties uz daudziem profesionāliem jautājumiem, taču pat vislabākā un sekmīgākā pasaules pieredze nav pietiekami laba, ja runa ir par uzņēmumu Latvijas darba tirgus kontekstā. Šī grāmata ir stāsts par to, kā veiksmīgi atrast speciālistus un vadītājus Latvijā,” saka Inga Daliba.

Par autori

Rekrutieres un personāla atlases mārketinga profesionāles Ingas Dalibas vārds ir labi zināms visiem, kuri interesējas par veiksmīga personīgā zīmola izveidi un personāla atlases jautājumiem, un šī grāmata ir likumsakarīgs viņas darba turpinājums. Inga Daliba ir ne tikai pirmā latviešu autore, kura precīzi definē terminu “rekrutieris” un “personāla atlases speciālists” atšķirību, bet arī pirmā, kura latviski raksta par mūsdienās tik aktuālo personīgo zīmolvedību.

Par grāmatu

Grāmatas mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem izvēlēties efektīvākos veidus kandidātu uzrunāšanā un atrast vispiemērotāko darbinieku. Izdevuma pamatā ir gan autores praktiskā pieredze, vadot atlases projektus digitālajā vidē un aktīvi tīklojot, gan intervijas ar uzņēmējiem un gadījumu izpēte, gan dažādi teorētiskie materiāli, gan arī uzņēmuma “DarbaGuru” 2016. gada vasarā un rudenī īstenotā 451 uzņēmuma aptauja. 

E-grāmatas versija - https://las.am/lv/e-content/ka-rekrutet-veiksmigak

Mēs iesakām