Runča vakariņas

Autors
Ruta Svaža
Izdevējs
Apgāds Mansards
Gads
2015
Dizains
Dāvis Ozols
ISBN
978-9934-12-122-7
Lappušu skaits
24
Iesējums
cietie vāki
Izmēri
200x215
7,00 € Ielikt grozā

Par grāmatu

Grāmata nominēta "Jāņa Baltvilka balvai 2016" 

Krāšņā un aizraujošā pasaka ”Runča vakariņas” būs lieliska lasāmviela tiem, kas meklē savu pirmo grāmatu. Tās autore Ruta Svaža un mākslinieks Dāvis Ozols ir radījuši piedzīvojumu, kura pamatā ir bērnu un dzīvnieku attiecības, ģimeniskums un jaunas pieredzes gūšana. ”Runča vakariņas” lasāma kopā ar vecākiem, kas zina īstās atbildes uz bērnu jautājumiem. Grāmatas redaktore Māra Cielēna. 

Grāmatas autori savus lasītājus ar sevi iepazīstina grāmatas izskaņā – Ruta Svaža tulko un raksta pasakas bērniem, kas prot un vēlas fantazēt. Ruta Svaža ir vairāku bērnu grāmatu autore. Viņa zina, kā jāizskatās skaistai, gaumīgai grāmatai. Ruta mīl dzīvi un Latviju, un tādi ir viņas stāsti bērniem.. Savukārt izkrāsot un iedzīvināt pasaku krāšņā grāmatā ir izdevies Dāvim Ozolam. Viņš ir 23 gadus jauns mākslinieks, kurš mācās Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļā un zīmē, kopš sevi atceras. Viņam patīk pastaigāties pa tumšiem un gaišiem Pierīgas mežiem. Dāvis zīmē komiksus žurnālam „KUŠ”.

Mazās Baibas un runča Mura piedzīvojumi sākas brīdī, kad Baibai vakariņās negaršo putra. „Nāc, es tevi pacienāšu ar ko DAUDZ garšīgāku, ar kaut ko ĻOTI garšīgu, ko piedāvā tikai draugiem!” sola kaķis Muris. Baibiņa priecīgi seko runcim pagalmā un ilgojas pēc gaidāmajiem našķiem. To, kādus našķus piedāvā draugiem Muris, uzzināsi, lasot grāmatu ”Runča vakariņas”. 

Mēs iesakām