Mulejs

Autors
Ērlenns Lū
Izdevējs
Cits
Gads
2012
Dizains
Liene Hapanioneka
ISBN
978-9934-8221-5-5
Lappušu skaits
134
Iesējums
cietie vāki
Tulkotājs
Jolanta Pētersone
Izmēri
140x220

Grāmata nav pārdošanā!

Par grāmatu

Mēs krītam.

Mīlu tevi.

Dari, ko vēlies.

Tētis

(īsziņa, nosūtīta no gaisa telpas virs Centrālās Āfrikas)

 

Tā sākas Ērlenna Lū romāns par astoņpadsmitgadīgo Jūliji, kas aviokatastrofā zaudējusi vecākus un brāli. Dzīvot ir kļuvis teju neiespējami, bet arī dabūt galu aviokatastrofā pēc paša vēlēšanās nav nemaz tik viegli... Tomēr Jūlije dara visneprātīgākās lietas, lidojot krustām šķērsām pa visu pasauli, un izmisīgi mēģinot uzmeklēt briesmas un atrast sevi pašu.

"Gribēju radīt darbu, kurā humors ļautu noraut noslēpumainības plīvuru tīņu romantizētajam pašnāvības fenomenam"- par savu darbu tikšanās laikā Latvijā stāstījis autors.

Jaunais romāns "Mulejs" veidots dienasgrāmatas formā, tajā savijušies smiekli, eksistenciāli jautājumi un apbrīnojams dzīvības apliecinājums. Grāmata, kas vienlīdz būtiska kā jaunajiem lasītājiem, tā viņu vecākiem; tā ir vienlīdz skaudra un aizraujoša cilvēkiem visās paaudzēs. Tā fascinē ar skaudru patiesīgumu un reizē errīgu humoru.

Ērlenna Lū darbus Latvijā lasītāji iemīļojuši jau kopš viņa grāmatām "Naivi Super", "Doplers" un "Kurts četrās grāmatās".

Romāns “Mulejs” apbalvots ar De Grote Jongerenliteratuur Prijs Nīderlandē. Tas ar panākumiem publicēts Dānijā, Francijā, Vācijā, Nīderlandē, Polijā, Serbijā, Krievijā, Zviedrijā, Ukrainā un Somijā.

"Mulejs ir burvīgs teksts - sāpīgs un reizē skumjš, bet tai pat laikā asprātīgs un raits, kā tikai "Ē. Lū savā meistarībā spēj radīt." - Dagbladet

Mēs iesakām